LIKULEA TO NATURALNA PIELĘGNACJA WEGAŃSKIE FORMUŁY CHWILA DLA CIEBIE

SKŁADY Z KTÓRYCH JESTEŚMY DUMNI

NATURALNE POCHODZENIE

Składy naszych produktów to coś, z czego jesteśmy naprawdę dumni. Formuły masek Likulea pełne są naturalnych składników aktywnych i nie zawierają niepotrzebnych wypełniaczy. Trzymamy się z dala od substancji, których nie lubicie, dlatego w naszych produktach nie znajdziecie parabenów, SLS, parafiny ani silikonów.

SKUTECZNE SKŁADNIKI AKTYWNE

Natura obdarowała nas składnikami z prawdziwą mocą, a my postanowiliśmy z nich skorzystać. W maseczkach Likulea znajdziesz między innymi glinkę kaolinową, enzymy z ananasa i papai, wyciąg z acai i guarany czy olej z awokado.

STARAMY SIĘ BYĆ DOBRYMI LUDŹMI

KOCHAMY ZWIERZĘTA

Nasze produkty są w 100% wegańskie. Obiecujemy, że podczas produkcji maseczek Likulea wszystkie zwierzaki mogą spać spokojnie!

SZANUJEMY ŚRODOWISKO

Ponieważ kochamy Ziemię i jej różnorodność staramy się o nią zadbać. Słoiki w których znajdują się nasze kosmetyki wykonane są ze szkła. Wysyłki pakujemy w tekturowe pudełka, wypełnione papierowym wypełniaczem. Minimalizujemy zużycie plastiku zarówno wewnątrz marki jak i w życiu prywatnym.

Bianka Likulea

KILKA SŁÓW OD ZAŁOŻYCIELKI

Czym dla Ciebie jest poranek idealny?

Dla mnie zaczyna się bardzo leniwie. Jest to śniadanie na tarasie, w drewnianym domku zlokalizowanym w gąszczu dżungli. Podczas porannej pielęgnacji, przy uchylonym oknie słychać cały ten hałas, który niesie ze sobą las tropikalny – kapiącą wodę, odgłosy ptaków, szum drzew.

Niestety takie poranki to rzadkość, a rzeczywistość życia w mieście jest zgoła inna. Całe szczęście nie trzeba pokonywać tysięcy kilometrów by zaznać chwili przyjemności!

Wierzę, że dobry kosmetyk to coś więcej niż piękna skóra. Dlatego w ramach marki Likulea staram się zamknąć taki moment w słoiku i przekazać go Tobie.